Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el

Villanyszerelő

A Tranzit Csoport elsősorban sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés. Mindig a legjobbra törekszünk és tudásunk legjavát adjuk az állandó és megbízható prémium minőség fenntartása érdekében.

Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk.

A Tranzit-Ker Zrt. Hortobágyi Keltető üzemébe keresünk munkavállalót

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A létesítmények működésének zavartalan biztosítása
  • Üzemzavar elhárítása
  • Esetenként új berendezések üzembe helyezése
  • Rendszeres és előírt karbantartások elvégzése
  • Feszültség-kimaradás utáni ellenőrzések végrehajtása

Elvárások:

  • szakirányú, szakmunkás végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • utasítások betartása

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, mozgalmas feladatok

Munkavégzés helye: Hortobágy

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését hívja a 06 30 825 2577-es telefonszámot, vagy küldje el önéletrajzát a hr@tranzitker.hu email címre.