Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el

Húsipari termékgyártó

A hazai húsliba előállításból jelentős mennyiségi részesedéssel rendelkező Tranzit Csoport, elsősorban sovány víziszárnyas – kacsa és liba – és csirke tenyésztésével, feldolgozásával és kereskedelmével, kisebb részben növénytermesztéssel van jelen nem csak a magyar vagy európai, de a világ számos országában.

A kis családi vállalkozásból indulva, mára az egyik legnagyobb céggé kinőve magát, a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, valamint az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés áll minden körülmények között a vállalatvezetés középpontjában.

Ennek megfelelően mindig a legjobbra törekszünk és úgy kínálatunkba, mint annak egyes elemeibe tudásunk legjavát sűrítjük az állandó és megbízható prémium minőség érdekében.

Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk, akiknek folyamatos képzései és fejlődési lehetőségek mellett a kiváló munkakörülményeket is biztosítani kívánjuk.

A Tranzit-Food Kft. Nyírgelsei és Nyírbátori gyáraiba keresünk

Húsipari termékgyártó segédmunkás

munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • liba/kacsa/csirke feldolgozás
  • termék csomagolás

Elvárások:

  • min. 8 ált.
  • érvényes tüdőszűrési lelet
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • pontosság, megbízhatóság
  • utasítások betartása

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari, húsipari végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • munkába járás támogatása
  • változatos, mozgalmas feladatok
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Nyírgelse vagy Nyírbátor

Jelentkezését várjuk a hr@tranzitfood.hu email címen.

vagy érdeklődhet telefonon: 06-21/233-3954